בריכה

הבריכה המקצועית בעלה ירושלים

הבריכה טיפולית חדשה ומונגשת נפתחה ב2018 ועומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
בריכה חדישה עם מלתחות מפנקות מונגשות וצוות הידרותרפיסטים מן השורה הראשונה.
לטיפולים במים יתרונות רבים, וסגולות מרפא מדהימות שאין ביבשה, המשפיעים על מידת ההצלחה של הטיפול,
בריכת עלה משמשת את חניכי המקום לשעות של טיפול, הנאה וקידום, ובמקביל מציעה הבריכה טיפולים ושירותים ייחודיים לקהילה כמו:
– התעמלות במים
– שחיית תינוקות
– טיפולי הידרותרפיה פרטיים ודרך קופות החולים (נשים וגברים בהפרדה)

כאשר מדברים על טיפולים הידרותרפיים מתכוונים תחילה למכלול רחב של תרגילים פיזיותרפיים הנערכים בבריכה טיפולית ומיועדים לטפל במצבים בריאותיים שונים.
יתרונות המים רבים מאד – ומומלצים מאד
ראשית, בשל פיחות כוח הכבידה של גוף האדם במים, ניתן לבצע מגוון רחב של תנועות ומנחים שמחוץ לבריכה עלולים לגרום למטופל כאב עצום.
חוסר המשקל של הגוף במים מאפשר לנו לחזק שרירים ללא נשיאת משקל הגוף ולכן הטיפול במים מועיל מאוד לאנשים לאחר ניתוחים אורתופדיים, בעיות יציבה, חוסר סימטריה של הגוף, כאבי גב, פריצת דיסק, מחלות פרקים, בעיות ניווניות בשלד ובמערכת השרירים, מחלות כמו פרקינסון, פיברומיאלגיה ועוד…
הלחץ ההידרוסטטי -לחץ של המים על הגוף עוזר להוריד נפיחויות, משחרר שרירים, גורם לריאות לעבוד בלחץ גדול יותר ובכך לשפר את מערכת הנשימה, מסייע בטיפול באסטמה. בעיות נשימתיות על ידי שיפור הזרמת הדם, ועוד…
שקט וחום המים –השהייה בבריכה קטנה, במים בכלל, ובמים חמים בפרט מרפה את שרירי הגוף ואת הנפש, את המחשבות, וגורמת לשחרור ממתחים וחרדות שונות.
לכן הטיפול במים מועיל לילדים עם הפרעות התנהגות, בעיות קשב PDD, לסובלים ממיגרנות, לבעלי קשיים רגשיים נפשיים, לילדים חסרי בטחון, פיברומיאלגיה, לאנשים אחרי אירוע טראומטי ועוד…
המים מעניקים מעטפת נעימה לגוף ומאפשרים תנועה קלה.
הטיפול בבריכה אשר נחשבת כמקום מפגש והנאה נורמטיביים מחזקת את שיתוף הפעולה עם המטופל ותחושת ערך עצמי ומסוגלות .
הידרותרפיה נותנת את ההגנה והחיזוק לצד מקום דורש ומאמן, ומתאים לכל אחד ויכול להטיב עם בריאותו של האדם בכל גיל ובכל מצב רפואי.
בבריכה המקצועית בעלה ירושלים יש את כל תנאי הנגישות פיזית ואפילו תקשורתית, כדי לתת מענה לכל סוגי האוכלוסיות, נבחר בקפידה צוות מקצועי שעובר השתלמויות והכשרות כל הזמן, וכן הדרכה מהצוות הפרא רפואי של עלה, כדי לשמור על כשירות ידע ומקצועיות.
ההידרותרפיסטים בעלה מפתחים אסטרטגיות טיפוליות המתאימות באופן ספציפי לכל מטופל וקושי, במטרה לעזור ולהקל מתוך תכנון אישי ומקצועי.

ליצירת קשר:

pool.aleh@gmail.com