מרכז יום תעסוקתי- גילאי 21+

מרכז יום תעסוקתי- גילאי 21+

הצוות המקצועי כולל מנחות תעסוקה, מטפלים, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת, פיזיותרפיסטים וצוות ניהולי, ותפקידם הוא בניית תכנית טיפולית ותעסוקתית, יישום ומעקב, על מנת לתת מענה מתאים לכל דייר לפי צרכיו. כך לדוגמה- מותאמים כלים ודרכים להם הוא זקוק לפעילויות יומיום בסיסיות, ובמקביל- להתאמת צורת העבודה, העשרה ואופן למידת דרכי הביצוע.

צוות טכני- בהנחיית המרפאה בעיסוק ומנהלת המרכז, מפתחים כלי עבודה ייחודים באמצעותם יוכל כל אחד מהצעירים להביא לידי ביטוי את יכולותיו ולבצע את חלקו במילוי המשימות.

הבוגרים במרכז עלה מייצרים את כל שלבי הייצור של חפצים שונים: חפצים מחמר ( לדוגמא: פמוטים לשבת, קישוט חמסה, תליון פרפר), שלטים יפיפיים לדלת משפחה או חדר ועוד. אופן העבודה מותאם לכל בוגר וכך לדוגמה- ישנם הלוחצים על המתג להפעלת מכשיר ייחודי שזורק צבע ססגוני על כרטיסי ברכה, מפעילים מכשיר בלנדר אשר מכין עיסת נייר לצלחות צבעוניות ואקולוגיות או ממיינים ממתקים למשלוחי מנות, צובעים חרוזים עם מברשות מותאמות ועוד ועוד.

התאמת בוגר לסדנה מתחשבת ברמתו הקוגניטיבית והתפקודית ודגש מיוחד מושם על מנת שהמוצרים יהיו פרי ידם של הבוגרים עצמם ועם זאת ראויים למכירה. זאת מתוך כבוד לעבודה הקשה של הבוגרים בכל תהליכי יצירת המוצר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *