מקצועות הבריאות

מקצועות הבריאות

כחלק מהאמונה כי כל אחד מהדיירים הוא עולם ומלואו, הלומד, נהנה, פעיל ומשתתף בעלה, אנו שותפים מלאים בכל המערך היומי של הדיירים. החל מהמגורים (אופן השכבה, מיקום, תכניות תחושה על פני היום כולו, תספורת וטיפול פיזי, אכילה על רבדיה השונים ועוד), פעילות יומיומית, הכוללת תכניות תנועתיות, מערכות הושבה, תכניות פנאי, תעסוקה ועוד.
לשם כך, אנו עובדים בשיתופי פעולה מלאים עם:
– צוות בית הספר, בפעילות הכיתות, בבניית תכניות לימודים אישיות, ובהעברת פעילויות והדרכות ובריכוז תחום הנגשה טכנולוגית תקשורתית.
– שותפים לצוות המרפאה בשיקולים על אופן ומינון הטיפולים של כל דייר, הפניות לבדיקות חוץ, הכנות לקראת פרוצדורות רפואיות וכדו'.
– קשר הדוק עם הדיאטנית לעניין סוגי האוכל והמרקמים השונים המתאימים לכל אחד.
– אחראיות מלאה על מערכות ההושבה, סדים, התאמת עמידונים והליכונים, תכניות תחושה והעברה ביצועית לצוות המטפל.
– קשר ישיר עם ההורים, שותפות באספות הורים, ביקורי בית, מתן מענה מקצועי להורים מול גורמי חוץ רפואיים, ליווי לבדיקות רלוונטיות ולחוות דעת.
– מובילים פרויקטים משותפים ביחד עם תחומים נוספים מתוך ומערכת ומחוצה לה ועוד..
הפעילות המקצועית בכל תחום מנוהלת ע"י ראש תחום, מומחית בתחומה ובאחריותה ליווי מקצועי של הצוות, הדרכות קבוצתיות ופרטניות, ניהול פרויקטים תחומיים וכן ליווי אישי רגיש של כל אחד מאנשי הצוות. תחום מקצועות הבריאות כולו מנוהל ע"י רכזת התחום, שהיא חלק מהצוות הניהולי של המרכז כולו ומייצגת את תחומה בקבלת החלטות וניהול פרויקטים רוחביים במערכת כולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *