מרכז חב"ד בשכונת רמת שלמה

מרכז חב"ד בשכונת רמת שלמה

ביום שני התארחו 20 תלמידי כיתות בר המצווה לתפילה חגיגית, הנחת תפילין, התעטפות בטלית, נישוק ספר תורה והשתתפו בתפילה חגיגית בליווי שירה וזריקת סוכריות על חתני בר המצווה. לסיום, יחד עם צוות ומתנדבי עלה- הפריחו בלונים עליהם כתבו משאלות אישיות. יום לאחר מכן התארחו במקום כ- 20 תלמידי כיתות א' לקראת מסיבת סידור שתיערך בחודש הבא. במהלך הביקור למדו על מבנה בית הכנסת הייחודי, הכירו מנהגי  תפילה ונטילת ידיים, והתפללו בעזרת 'סידורים מוחשיים'.

לחגיגות המרגשות הצטרפו חברי נערי בר המצווה, תלמידי בית ספר 'מרכז עלה', הורים, בני משפחות, אנשי צוות ומתנדבים.
האירועים השונים נערכים בבית חב"ד 770 זו השנה ה-3, בהובלת גבאי בית הכנסת הרב צבי וינפלד שמאפשר לתלמידים להשתמש באולם ולהכיר את היכל בית הכנסת בצורה פרטית ומרגשת, כחלק מתכנית הכנה שנתית של צוות 'מרכז עלה' לתלמידים המגיעים לגיל 13ולתלמידי כיתות א'.

"השמחה בה הרב וינפלד מקבל את ילדי עלה מראה כמה האירוע חשוב לו, החיוך וההתלהבות אצל החוגגים שווה כל מאמץ" מסכמת אהובי קפלן סגנית מנהלת בית ספר עלה: "התחושה היא שהוא לא רק מארח אותנו, אלא ממש שמח לעשות זאת".

רחל פישהיימר מנהלת בית ספר עלה ירושלים: "אנו רואים בשנת חגיגות בר/בת מצוה ובהכנה למסיבת הסידור ציוני דרך חשובים הן למשפחות והן לחניכים עצמם. חשוב לנו שכל תלמיד בעלה יחווה את מלא צומת הלב המגיע לו ולשלב החגיגי בו נמצא. הביקור בבית חב"ד הוא חלק מהתוכנית השנתית בשכבות אלו ומהווה אירוע חגיגי ומשמעותי מאד לכל המשתתפים. תודה לחב"ד על ההזדמנות והכנסת האורחים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *